Barnehagen har en egen bålplass som brukes aktivt sammen med resten av skogen i området rundt til naturopplevelser gjennom alle årstidene. Nærmiljøet brukes også til prosjekter hvor lokale tilbud taes i bruk. Det være seg bibliotek, idrettsplass, skistadion, skøytebane m.m.

Barnehagetype

Hornnes barnehage er godkjent for 72 barn hvis alle barna er over 3 år. Barnehagen har 3 avdelinger.

Barnhagetilbud

Du kan søke om plass 3, 4, eller 5 dager i uken.

Åpningstider

Mandag - fredag kl. 07:00 - 17:00
Maks 9 timer oppholdstid pr. dag for barnet.

Ansatte ved avdeling Ekorn

Heidi Gjeitrem_564x1000.jpg

Pedagogisk leder

Heidi Gjeitrem

heidi.gjeitrem@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Tone F_564x1000.jpg

 

Pedagogisk leder

Tone Faremo

tone.faremo@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Kirsti Uleberg

 

Kirsti Uleberg

kirsti.uleberg@e-h.kommune.no

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

Kari Anne Thorsland

kari.anne.thorsland@e-h.kommune.no

 

 

 

 

 

 

 

Eva Cathrine Ljunggren.JPG

Eva C Ljungren

Fagarbeider

(Bilde mangler) Nikita

Lærling

 

 

Ansatte ved avdeling Rev

Stine Lerstad

Pedagogisk leder

Stine Lerstad

stine.lerstad@e-h.kommune.no

 

 

 

(Bilde mangler)Monica smeland

Pedagogisk leder

Torill Anita Åtland

Torill Anita Åtland

torill.atland@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Aud Kari Verdal Tønnesen

Aud Kari Verdal Tønnesen

Assistent

aud.tonnesen@e-h.kommune.no

 

 

 

(Bilde mangler) Hege Myklebust

Assistent

(Bilde mangler) Paymann Salim Saeed

Lærling

 

 

 

 

 

Ansatte ved avdeling Grevling

Elisabeth Amundsen

Pedagogisk leder

Elisabeth Amundsen

elisabeth.amundsen@e-h.kommune.no

 

 

 

(Bilde mangeler) Pedagogisk leder

Maria Syrtveit

Ingunn Leifsen

Fagarbeider

Ingunn Leifsen

ingunn.leifsen@e-h.kommune.no

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

Inger Lislevand

Assistent

inger.lislevand@e-h.kommune.no

 

 

 

 

 

(Bilde mangler) Jannike Larson

Lærling

 

 

 

 

Ansatte ved avdeling Elg

Tonje Sølvskar

 

Pedagogisk leder

Tonje Sølvskar

tonje.solvskar@e-h.kommune.no

 

Kari Regevik

Fagarbeider

Kari Synnøve Regevik

kari.synnove.regevik@e-h.kommune.no

 

 

 

Torill Anita ÅtlandFagarbeider

Torill Anita Åtland

torill.atland@e-h.kommune.no

Innlogging for foreldre

Det er gjort endringer i menyoppsettet for å gjøre det enklere å finne frem, bruk menypunket "Foreldreinnlogging". 
Ta kontakt med barnehagen hvis du trenger brukernavn og passord.

Planleggingsdager 2017 / 2018

Planleggingsdager barnehageåret 2017 / 2018:
Tirsdag 15. august 2017
Torsdag 19. oktober 2017
Fredag 20. oktober 2017
Tirsdag 2. januar 2018
Fredag 11. mai 2018

Informasjon til barn, unge og foreldre om mobbing og rettigheter

nullmobbing_small_gul.png