Om barnehagen

Hornnes barnehage ligger like ved Hornnes barneskole på Hornnes (ca 5 km sør for Evje sentrum). Barnehagen holder til i flotte lokaler som ble tatt i bruk for første gang i 2007. Barnehagen ligger nær skog og mark, noe som benyttes mye til turer med barna. Det er blant annet laget til en egen bålplass som brukes aktivt sammen med resten av skogen i området rundt til naturopplevelser gjennom alle årstidene. Nærmiljøet brukes også til prosjekter hvor lokale tilbud taes i bruk. Det være seg bibliotek, idrettsplass, skistadion, skøytebane m.m.

Barnehagetype

Hornnes barnehage er godkjent for 72 barn hvis alle barna er over 3 år. Barnehagen har 3 avdelinger.

Barnhagetilbud

Du kan søke om plass 3, 4, eller 5 dager i uken.

Åpningstider

Mandag - fredag kl. 07:00 - 17:00
Maks 9 timer oppholdstid pr. dag for barnet.

Ansatte ved avdeling Rev

Elisabeth Amundsen

 

Pedagogisk leder

Elisabeth Amundsen

elisabeth.amundsen@e-h.kommune.no

 

 

 

Stine Lerstad

Pedagogisk leder

Stine Lerstad

stine.lerstad@e-h.kommune.no

 

 

 

Ingunn Leifsen

Ingunn Leifsen

ingunn.leifsen@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Torill Anita Åtland

Torill Anita Åtland

torill.atland@e-h.kommune.no

 

Ansatte ved avdeling Ekorn

Heidi Gjeitrem

Pedagogisk leder

Heidi Gjeitrem

heidi.gjeitrem@e-h.kommune.no

 

 

 

Kirsti Uleberg

Kirsti Uleberg

kirsti.uleberg@e-h.kommune.no

 

Ansatte ved avdeling Grevling

Ann Torveig Moi

 

Pedagogisk leder

Ann Torveig Moi

ann.torveig.moi@e-h.kommune.no

 

 

 

Tonje Sølvskar

 

Pedagogisk leder

Tonje Sølvskar

tonje.solvskar@e-h.kommune.no

 

 

 

Aud Kari Verdal Tønnesen

 

Aud Kari Verdal Tønnesen

aud.tonnesen@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Kari Regevik

 

Kari Synnøve Regevik

kari.synnove.regevik@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Kirsti Uleberg

 

Kirsti Uleberg

kirsti.uleberg@e-h.kommune.no

 

Informasjon til barn, unge og foreldre om mobbing og rettigheter

nullmobbing_small_gul.png