Barnehagetype

Barnehagen har 6 avdelinger, hvorav en avdeling er naturgruppe for barn mellom 3-6 år.

Barnehagetilbud

Det kan søkes om 3, 4 eller 5 dager i uken.
Til naturgruppen kan det kun søkes om 5 dagers uke.

Åpningstider

Mandag - fredag kl. 07:00 - 17:00.
Maks 9 timer oppholdstid pr. dag for barnet.

Ansatte ved avdeling Amazonitt

Merete Guldsmedmoen.jpg

 

Pedagogisk leder

Merete Åvitsland

merete.guldsmedmoen@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Toufic Kairouz

toufic.kairouz@e-h.kommune.no

Ansatte ved avdeling Beryll

Katrine Haugom.JPG 

Pedagogisk leder

Katrine Haugom

katrine.haugom@e-h.kommune.no

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

 

 

 

 

Pedagogisk leder

Anette Åsland

anette.asland@e-h.kommune.no

Lizzy.jpg

"Lizzy", Elizabeth Rodrigo

Assistent

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Fagarbeider

Ellen Tjøntveit Dale

ellen.dale@e-h.kommune.no

 

(Bilde mangler)Heidi Omland Jørgensen

Spesialpedagog

(Bilde mangler)Ivan Izat

Lærling

 

Ansatte ved avdeling Biotitt

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Linda Sofie Haugen

linda.sofie.haugen@e-h.kommune.no

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Siv Anita Nilsen

siv.anita.nilsen@e-h.kommune.no

 

 

 

(Bilde mangler)Janne Nomeland

Fagarbeider

(Bilde mangler)Zenaida Torgersen

Fagarbeider

 

Ansatte ved avdeling Mikroklin

B

Pedagogisk leder

Torhild Greibrokk

torhild.greibrokk@e-h.kommune.no

 

 

 

Ann Torveig MoiPedagogisk leder

Ann Torveig Moi

 ann.torveig.moi@e-h.kommune.no

(Bilde mangler)Pedagogisk leder

Connie Brandal

(bilde mangler)Fagarbeider

Hildegunn Bygland

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

Elin Birkeland

elin.birkeland@e-h.kommune.no

 

 

Ansatte ved avdeling Muskovitt

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Tone Greibesland

tone.greibesland@e-h.kommune.no

 

 

Lene

Pedagogisk leder

Lene Lantz

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Randa Kairoz

randa.kairoz@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Eva Berg

eva.berg@e-h.kommune.no

Ansatte ved avdeling Skriftgranitt

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Pedagogisk leder

Gunn Marie Haugen

gunn.marie.haugen@e-h.kommune.no

 

 

(Bilde mangler)Anita skoglund

Assistent

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Farhang Muhammedamin

 

 

 

 

(Bilde mangler) Caroline Almås Nilsen

farhang.muhammedamin@e-h.kommune.no

Ansatte ved avdeling Øyegneis

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Irene Åtland

irene.atland@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Assistent

(Bilde mangler)Hege Hamre

Fagarbeider

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Janne Odde

janne.gustava.landas@e-h.kommune.no

 

 

 

 

(Bilde mangler)Heidi O Jørgensen

Spesialpedagog

 

 

 

 

Innlogging for foreldre

Det er gjort endringer i menyoppsettet for å gjøre det enklere å finne frem, bruk menypunket "Foreldreinnlogging". 
Ta kontakt med barnehagen hvis du trenger brukernavn og passord.

Planleggingsdager 2017 / 2018

Planleggingsdager barnehageåret 2017 / 2018:
Tirsdag 15. august 2017
Torsdag 19. oktober 2017
Fredag 20. oktober 2017
Tirsdag 2. januar 2018
Fredag 11. mai 2018

Informasjon til barn, unge og foreldre om mobbing og rettigheter

nullmobbing_small_gul.png