Barnehagetype

Barnehagen har 6 avdelinger, hvorav en avdeling er naturgruppe for barn mellom 3-6 år.

Barnehagetilbud

Det kan søkes om 3, 4 eller 5 dager i uken.
Til naturgruppen kan det kun søkes om 5 dagers uke.

Åpningstider

Mandag - fredag kl. 07:00 - 17:00.
Maks 9 timer oppholdstid pr. dag for barnet.

Ansatte ved avdeling Amazonitt

Merete Guldsmedmoen.jpg

 

Pedagogisk leder

Merete Guldsmedmoen

merete.guldsmedmoen@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Toufic Kairouz

toufic.kairouz@e-h.kommune.no

Ansatte ved avdeling Beryll

Katrine Haugom.JPG 

Pedagogisk leder

Katrine Haugom

katrine.haugom@e-h.kommune.no

 

 

 

Eva Cathrine Ljunggren.JPG

Eva Cathrine Ljunggren

eva.cathrine.ljunggren@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Rania Ibrahim.jpg

Rania Ibrahim

 

Ansatte ved avdeling Biotitt

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Linda Sofie Haugen

linda.sofie.haugen@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Julie Authèn Bauer

julie.bauer@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Siv Anita Nilsen

siv.anita.nilsen@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Ansatte ved avdeling Mikroklin

B

Pedagogisk leder

Torhild Greibrokk

torhild.greibrokk@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

Elin Birkeland

elin.birkeland@e-h.kommune.no

 

 

Ansatte ved avdeling Muskovitt

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Tone Greibesland

tone.greibesland@e-h.kommune.no

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Randa Kairoz

randa.kairoz@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Eva Berg

eva.berg@e-h.kommune.no

Ansatte ved avdeling Skriftgranitt

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Pedagogisk leder

Gunn Marie Haugen

gunn.marie.haugen@e-h.kommune.no

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Ellen Tjøntveit Dale

ellen.dale@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Farhang Muhammedamin

farhang.muhammedamin@e-h.kommune.no

Ansatte ved avdeling Øyegneis

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Anette Åsland

anette.asland@e-h.kommune.no

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

Pedagogisk leder

Irene Åtland

irene.atland@e-h.kommune.no

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Merete Simonsen

merete.simonsen@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Bilde av ansatte i barnehagen

 

Janne Landås

janne.gustava.landas@e-h.kommune.no

 

 

 

 

Kari Regevik

 

Kari Regevik

kari.regevik@e-h.kommune.no

 

 

Innlogging for foreldre

Det er gjort endringer i menyoppsettet for å gjøre det enklere å finne frem, bruk menypunket "Foreldreinnlogging". 
Ta kontakt med barnehagen hvis du trenger brukernavn og passord.

Planleggingsdager 2017 / 2018

Planleggingsdager barnehageåret 2017 / 2018:
Tirsdag 15. august 2017
Torsdag 19. oktober 2017
Fredag 20. oktober 2017
Tirsdag 2. januar 2018
Fredag 11. mai 2018

Informasjon til barn, unge og foreldre om mobbing og rettigheter

nullmobbing_small_gul.png